sluiten
MARCELISDEKAVE
WITTE VLINDERWEG 74
1521 PS WORMERVEER
+31-(0)72 527 55 27
INFO@MDKV.NL

CONTACTCONTACTCONTACT
 
VOLG MARCELISDEKAVE 

Medewerkers

 
Bij MarcelisDekave werken zo'n veertig medewerkers verspreid over de diverse afdelingen. Drukkerij, studio, uitgeverij en internetbureau hebben allemaal met elkaar te maken. Hieronder vind je de gezichten van onze mensen, hun contactgegevens en lees je iets over hun werk en hobby's.

  Jacco Blokker
jacco@mdkv.nl
  LEES MEER
  Yvonne Pos
yvonne@mdkv.nl
  LEES MEER
  Hans Dorenstouter
hans@mdkv.nl
  LEES MEER
  Miranda Blokker
miranda@mdkv.nl
  LEES MEER
  Pieter Hoogendoorn
pieter@mdkv.nl
  LEES MEER
  Willem Schotten
willem@mdkv.nl
  LEES MEER