sluiten
MARCELISDEKAVE
HAVINGHASTRAAT 32
1817 DA ALKMAAR
+31-(0)72 527 55 27
INFO@MDKV.NL

CONTACTCONTACTCONTACT
 
VOLG MARCELISDEKAVE 

Medewerkers

 
Bij MarcelisDekave werken zo'n veertig medewerkers verspreid over de diverse afdelingen. Drukkerij, studio, uitgeverij en internetbureau hebben allemaal met elkaar te maken. Hieronder vind je de gezichten van onze mensen, hun contactgegevens en lees je iets over hun werk en hobby's.

  Jacco Blokker
jacco@mdkv.nl
  LEES MEER
  Maarten Snijders
maarten@mdkv.nl
  LEES MEER
  Yvonne Pos
yvonne@mdkv.nl
  LEES MEER
  Dennis de Graaff
dennis@mdkv.nl
  LEES MEER
  Imre Tessensohn
imre@mdkv.nl
  LEES MEER
  Margreet Ligthart
margreet@mdkv.nl
  LEES MEER
  Wouter de Vries
wouter@mdkv.nl
  LEES MEER
  Antoine La Rooij
antoine@mdkv.nl
  LEES MEER
  Christy van Boven
christy@mdkv.nl
  LEES MEER
  André van der Meulen
andrevdmeulen@mdkv.nl
  LEES MEER
  Dave Leeflang
dave@mdkv.nl
  LEES MEER
  Hans Dorenstouter
hans@mdkv.nl
  LEES MEER
  Marcel Termes
marcel@mdkv.nl
  LEES MEER
  Miranda Blokker
miranda@mdkv.nl
  LEES MEER
  Pieter Hoogendoorn
pieter@mdkv.nl
  LEES MEER
  Willem Schotten
willem@mdkv.nl
  LEES MEER
  André Marcelis
andre@mdkv.nl
  LEES MEER
  Hedda Treffers
hedda@mdkv.nl
  LEES MEER

Privacy Preference Center

Nieuwsbrief

  Wil je maandelijks onze tips ontvangen op het gebied van communicatie?